• <p><strong>MË MIRË<span style="color:#fcf400;">NGARIKIMI</span></strong></p>
<p><strong>JETE ME E MIRE</strong></p>

    MË MIRËNGARIKIMI

    JETE ME E MIRE

    EVCOME është një nga furnizuesit kryesorë të karikuesve EV dhe prodhuesit e karikuesve EV në Kinë, i cili është i specializuar në prodhimin e karikuesit EV.
  • MËSO MË SHUMË
  • MËSO MË SHUMË

Prodhuesi me shumicë Ev Charger

     Evcome është prodhuesi kryesor i stacioneve të karikimit të ev në Kinë. Produktet tona kryesore janëKuti murale Karikues EV,Karkuesi Wall Box Dc, Karikues portativ EV, Karikues portativ DC Ev dheKarikues Dual Gun Ac.Ne kemi një ekip të zhvillimit të produktit që hulumton për karikuesin inteligjent të makinave, si për shembull App Ev Charger, RFID Ev Charger, OCPP Ev Charger, i cili në treg mund të sigurojë që t'ju rekomandojë produktet e reja çdo javë. Me një gamë të gjerë stacionesh karikimi ev si për përdorim rezidencial ashtu edhe për komercial, Evcome është një dyqan me një ndalesë për çdo instalues ​​elektroteknik. Evcome ofron një sërë aksesorësh të karikuesit ev, më të përshtatshëm për ju, duke ju lejuar të pajisni shpejt të gjitha pajisjet e karikuesit të automjeteve elektrike. 

RAST

Produktet kryesore të EVCOME përmbajnë stacione karikimi EV, karikues portativ EV, kabllo karikues EV, lidhës karikimi EV, etj. Të gjitha produktet tona janë të certifikuara për çdo treg, si CE, TUV, CSA, FCC, UL, ROHS, etj., Gjithashtu, EVCOME jemi në gjendje të bëjmë personalizim sipas kërkesave të klientëve të ndryshëm, dhe ne jemi eksportuar në zonën e BE, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore etj.

LAJME

Produktet kryesore të EVCOME përmbajnëStacionet e karikimit të EV, karikues portativ EV, kabllo karikues EV, lidhës karikimi EV, etj. Të gjitha produktet tona janë të certifikuara për çdo treg, si CE, TUV, CSA, FCC, UL, ROHS, etj. Gjithashtu, EVCOME janë në gjendje të bëjnë personalizimin sipas kërkesa të ndryshme të klientëve, dhe ne jemi eksportuar në zonën e BE, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore etj.,

LINI NJË MESAZH

EVCOME ka punëtori të prodhimit dixhital 2.0 dhe një profesionist R&Ekipi D me një kapacitet prodhimi vjetor prej 200 mijë copë.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
اردو
Türkçe
ภาษาไทย
Magyar
русский
Português
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
日本語
한국어
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
Pilipino
Українська
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip