• НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • <p><strong>ПОДОБРО<span style="color:#fcf400;">ПОЛНЕЊЕ</span></strong></p>
<p><strong>ПОДОБАР ЖИВОТ</strong></p>

  ПОДОБРОПОЛНЕЊЕ

  ПОДОБАР ЖИВОТ

  EVCOME е еден од водечките добавувачи на EV полначи и производители на EV полначи во Кина, кој е специјализиран за OEM за полначи за EV.
 • Производители на EVSE
  Производители на EVSE
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ

ТОП ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА СТАНИЦИ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЕВ& SUPPLIERS EVCOME EV ПОЛНЕЊЕ СТАНИЦИ RODUCTS

СЛУЧАЈ

Главните производи на EVCOME содржат станици за полнење EV, преносни полначи за EV, кабли за полначи за EV, конектори за полнење EV, итн. Сите наши производи се сертифицирани за секој пазар, како што се CE, TUV, CSA, FCC, UL, ROHS итн., Исто така, EVCOME можеме да направиме прилагодување според различни барања на клиентите, а ние сме извезени во областа на ЕУ, Блискиот Исток, Југоисточна Азија итн.

ВЕСТИ

Главните производи на EVCOME содржат станици за полнење EV, преносни полначи за EV, кабли за полначи за EV, конектори за полнење EV, итн. Сите наши производи се сертифицирани за секој пазар, како што се CE, TUV, CSA, FCC, UL, ROHS, итн, исто така, EVCOME можеме да направиме прилагодување според различни барања на клиентите, а ние сме извезени во ЕУ, Блискиот Исток, Југоисточна Азија итн.,

ОСТАВИ ПОРАКА

EVCOME има работилница за производство на дигитална 2.0 и професионална Р&Д тим со годишен производствен капацитет од 200 илјади парчиња.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
اردو
Türkçe
ภาษาไทย
Magyar
русский
Português
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
日本語
한국어
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
Pilipino
Українська
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски